Ze starten in Zevenhuizen (Zuidplas) de Koningsdag als vanouds met de lawaaioptocht en in de middag is er een feest(je) op het dorpsplein met live muziek. Mr. Mitch Groove Sensation maakt er een gezellige boel van in het dorp. De bar op het plein wordt weer gerund door verschillende Zevenhuizense verenigingen.
Om jong en oud, ochtend en middag, de nieuwe en oude buurten met elkaar te verbinden rijdt de paardenkoets en feestkaravaan door het dorp. Met de paardenkoets mag u gratis een rondje meerijden.
De feestkaravaan brengt met DJ Joep het feestje in de wijken.
Met vertrouwde elementen als lawaaioptocht, aubade, verloting 150 euro, bar, live muziek en ook nieuwe onderdelen als de paardenkoets en feestkaravaan hopen we voor iedereen een gezellige dag aan te bieden. Voor iedereen die in verband met corona nog voorzichtig is en voor degenen die wel volop feest willen vieren.
OCHTENDPROGRAMMA in de buurt
07.00 Vlag in top van de hervormde kerk
08.00 Vertrek lawaaioptocht
08.45 Lawaaioptocht terug op het dorpsplein, prijsuitreiking
08.45 Aubade
09.00 Start eigen buurtactiviteiten
09.00 Paardenkoets opstapplaats dorpsplein
10.00 Paardenkoets opstapplaats Zevenster
11.00 Feestkaravaan met DJ Joep (eerste ronde)
12.00 Paardenkoets opstapplaats dorpsplein
13.00 Paardenkoets opstapplaats Zevenster
13.00 Feestkaravaan met DJ Joep (tweede ronde)
CENTRAAL MIDDAGPROGRAMMA
15.00 Tap open (dorpsplein)
15.00 Muziek op het dorpsplein met Mr. Mitch’s Groove Sensation
18.30 Einde feestdag