
Spijtig doet de lokale politiek weinig aan de filevorming rondom Nesselande en het maar lastig binnenrijden en uitrijden van de wijk geklemd tussen de A20 en A12. Het aandacht vragen bij actieve leden van Leefbaar Rotterdam en de VVD wonend in de wijk, hebben geen resultaat mogen geven.
Alleen wethouder Zegers (D66) tracht in het middengebied Vijfde Dorp Zuidplas nog iets te doen om de toekomstige
De A12 is in januari twee opeenvolgende weekends gesloten bij Gouda vanwege onderhoud aan het Gouwe-aquaduct.
Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit van 13 tot 15 januari en 20 tot 22 januari, wat resulteert in de afsluiting van de A12 tussen Gouda en Moordrecht. Automobilisten dienen rekening te houden met een extra reistijd van twintig tot dertig minuten. Positief nieuws; het is in de weekenden.
De eerste weekendafsluiting vindt plaats van zaterdag 13 januari om 21.00 uur tot maandag 15 januari om 05.00 uur, waarbij de A12 richting Den Haag tussen Gouda en Moordrecht is afgesloten.